VEĽKOOBCHOD

Máte záujem o nákup tovaru za veľkoobchodné ceny, pripojte sa k nám!

 

Prevádzkujete second hand?


V prípade záujmu o odber Exkluzívneho talianskeho secondhandového oblečenia v CREAM kvalite nás neváhajte kontaktovať. 

 

Ponúkame koncept, v ktorom spotrebitelia nakupujú kvalitné oblečenie prestížnych talianskych značiek za najnižšie možné ceny. Talianske tovary z „druhej ruky“ nemajú na našom trhu žiadnu konkurenciu. Predávame secondhandový tovar tej najlepšej a najvyššej kvality na trhu. Náš koncept vyplňuje medzeru na trhu niečím úplne novým a jedinečným. Ponúkame taliansky značkový tovar v kvalite SUPER CREAM, INTERMEDIATE CREAM a na vyžiadanie vieme dodať aj tovar nižšej triedy. Všetko dovážané a triedené priamo v taliansku. V našej ponuky sa okrem kvalitných talianskych značiek stretnete aj so značkami ako je Guess, Armani, Gucci, ZARA, Pinko, Please, Bershka, Made in Italy, LIU JO atd…

 

Naši zákazníci a priaznivci najviac oceňujú kvalitu materiálov, originalitu a detailné prevedenie modelov. Talianska móda je známa svojou jedinečnosťou a originalitou. U nás sa obliekajú ľudia, ktorí chcú niečo špeciálne, niečo čo na sebe nikto iný v ich okolí mať nebude. Ľudia, ktorí si potrpia na kvalitu, značku a nie je im ľahostajná ani cena. U nás luxusný, neznamená drahý... Našim cieľom je aby sa u Vás váš klient cítil príjemne a komfortne. Predsudky typu, som v secondhande u nás môže zákazník odhodiť už pri vstupe do predajne, pretože náš butik nemá s klasickým secondhandom nič spoločné. 

Naše ceny sú porovnateľné s konkurenciou, kvalitou však výrazne prevyšujeme bežnú ponuku ostatných second handov. 

 

Veciam z druhej ruky, ktoré ponúkame vraciame druhý dych, tým že ich opätovne vraciame do užívania ľuďom, ktorým sa páčia.

 

 

  Mgr. Petra Majdánová

  Franchisor Deja Vu Boutique SR

  www.dejavu-boutique.sk

  e-mail: 

  tel.: +421948475506

 

 

KONTAKTNÉ ÚDAJE

 

 Déjá Vu boutique 
Franchisor pre SR
Mgr. Petra Majdánová
TELEFÓN:+421 948 475 506
EMAIL:info@dejavu-boutique.sk
IČO:46563725

 

* - povinné údaje